HRABOUŠ PŘESPOLNÍ20. Září 2010Takový odpolení mrdání kolem komína je na podzim vždycky plný poetiky, romanických panoramat a hlavně, zoraných, podmítnutých, či čerstvě pokosených polí. Playgroud is open!!!!


Z sobotní odpolení vyjíždky se vyklubalo parádní brouzdání krajem. Přidali se kluci z Touratechu takže byla naknec sestava poměrně reprezentativní. Samý pražský voňavky. Ale to psát nechci, to o čem se chci zmínit je ta neuvěřitelná svoboda, když zemědělec zapomene na výnos a pustí pole na prázdniny. Pro nás velký kluky. Tedy ten krátký průjezd vzrostlou kukuřicí nebyl úplně v plánu a za to se biopěstiteli omlouvám. Na oplátku mě sejmula bedla velikosti pivního tácu, takže jsme si s přírohou kvit.
Jízda stylem, hele tamhle na kopci ze rozhledna, tak k ní pojedem, ne? Načež to vezmete loukou, strání, polem, oranicí prostě freeridově krleš, neboli šturmem, neboli přímo, to je nádhera, nad kterou slintám při záběrech z vrtulníku z dálkových rallye. No nějak sem se nechal unést, na to že jsme jezdili kolem chalupy. Ale jedno je jasný, podzim není na draka!