KTM 2012 ANEB KRAVIN TRAVELERS MEETING live29. Října 2012Predem velike diky Světlíkovi a Vzteklíkovi za uspořádání této bohulibé akce.
První sněhové přeháňky mě chytli u Struhařova. Toho Benešovského. Zbývalo cca 45 km po absolutním kluzišti. Každé přibrždění bylo doprovázeno luxusním smykem. Ale dojel jsem. Helma plna soplu, všechno mokrý a zmrzlý. V Harleyařském kravínobaru ale čelaka rozpálená kamna a výborná společnost.


Víkendové promítání fotek v doporvovdu komentářů je asi ten nejlepší způsob jak se skutečně podělit o své zážitky z cest. A samozřejmě jak se toho nejvíc dozvědět od druhých. Takže za tenhle koncept díky. To jen na úvod.


Musím říct že sem si ve společnosti světoběžníků náhle připadaj jako absolutní břídil. Sólo cesty do Mongolska, napříč Afrikou, Gruzie a Arménie... to všechno mě vyrazilo dech. Absolutní nádhera. Co mě úplně dostalo byla naprotá a přirozená skromnost všech borců. Prostě sedli na masinu, jadno jaké značky, jedn jakého ročníku výroby a s tím co měli - co se týká času i peněz - se prostě sebrali a vyrazili na cestu. Smekám.
Takže sem se skvěle bavil, poznal úžasný lidi a hlavně sem si odvez brouka v hlavě velikosti melounu, kam že to ještě určitě musím vyrazit.... Díky!!!!!!
Nedělní odjezd tajícím sněhem už byla jen vtipnou tečkou za parádnm víkendem!
See you next year!!!!!