Kamera na helmu V.I.O.

Tak pánové. František zakoupil epesní kameru na helmu V.I.O. jedná se o americký výrobek, který nám zprostředkuje neskutečné záběry z islámských nevěstinců a jiných míst, kam konvenční kamera nesmí. Dnes ráno proběhl první rychlý test u nás v kanclu a výsledek vypadá více než nadějně. Kvalita obrazu výborná, rozlišení plný PAL, širokoůhlý objektiv, ketrý zachytí výkony před kamerou, i okolní krajinu.

Paket obsahuje profi objektiv na bytelném štelovatelném držáku, propojovací kabel a mašinu, která vše nahraje na SD kartu. Toť vše. Žádný opruz s dalšími kabely, bateriemi, atd. Tím pádem může být kamera stálou sučástí helmy a není třeba každý záběr připravovat.
Pokud se mi podaří koncem roku vyloupit banku, případně vyhrát v sportce, investuji do druhého kousku. Charlie a Ewane... už nemáte žádnou šanci.....

Více info na webu V.I.O.
http://www.vio-pov.com/index.php

Od letoška nový model s motorkarskymi doplnky:
http://www.sportkamery.cz/VIO-POV15M.html


Pozor pozor, novika!!!
Dnes mi prisla kamera na helmu Contour HD1090. Coz je malinka kamera ktera vypada spis jako kapesni svitilna a jede v plnem HD! Sirka objektivu 130°! Nema sice zivy nahled, ale s takovym uhlem zaberu je to pecka. Softwarove se da upravit jas a kontrast (bohuzel jen pri pripojeni na PC, rozliseni, pocet snimku za vterinu (umi az 60 coz je super pro zpomalene zabery) a zisk mikrofonu coz je symbolicky, bo takovej mikrak je tam stejne jen pro paradu. Takze dalsi hracka v baraku.