Radiostanice Motorola


Nové kvalitní radiostanice Motorola XTR446 jsou zařaditelné do vyšší třídy v oblasti PMR vysílaček. Motorola XTR 446 se svým provedením blíží kategorii profesionálních radiostanic. Naše zkušenost z terénu je spojení na více než 5km. Cena je uvedena za pár (2ks)!


Motorola XTR446 jsou zařaditelné do vyšší třídy v oblasti PMR vysílaček. Motorola XTR 446 se svým provedením blíží kategorii profesionálních radiostanic. Design radiostanice ale i jednotlivé ovládací prvky vysílačky Motorola XTR446 jsou navrženy tak, aby zajistily vysokou odolnost a tím i dlouhodobý provoz těchto vysílaček. Všechna tlačítka radiostanice (vysílačky) Motorola XTR446 jsou pod pryžovými membránami, kryt baterie se zajišťuje masivní sponou a klips pro zavěšení radiostanice (vysílačky) je pevně umístěn na zadní straně.

Radiostanice (vysílačky) Motorola platily a stále platí za celosvětově nejlepší. Tento trend Motorola XTR446 potvrzuje.

Radiostanice (vysílačka) Motorola XTR446 se prodává v balení, které obsahuje dvě vysílačky (radiostanice) Motorola XTR446 (jeden pár vysílaček), dvě nabíjecí baterie 550 mAh NiMH, Nabíječ pro dvě vysílačky (lze nabíjet i samostatné baterie), dva klipsy na zavěšení radiostanice na opasek, dvě lehké audio sady a návod k obsluze.

Radiostanice (vysílačky) Motorola jsou určeny pro použití ve volném čase, pro sportovní a hobby účely. Časté je používání PMR vysílaček pro občasné pracovní úkoly. PMR vysílačky Motorola jsou, stejně jako ostatní PMR radiostanice, použitelné pro spojení na krátkou vzdálenost díky limitovanému vysílacímu výkonu 0,5W. Dosah vysílaček Motorola XTR může být 5 až 8 km v závislosti na podmínkách.

Dosah těchto vysílaček prodávaných za akční cenu však velmi záleží na prostředí. V zastavěné oblasti, kopcovitém terénu může být dosah značně omezen a dosah nemusí překročit 500 m. Naopak za skutečně velmi ideálních podmínek může být dosah těchto vysílaček až 10 km.<

Vysílačky Motorola XTR446, a starší typy jako Motorola T5622, T5522 nebo T6222 spolu mohou jednoduše fungovat při stejném nastavení kanálů a skupin. Stejné mají také audio příslušenství.

Výhody:
Kmitočty volně přístupné dle mezinárodního standardu PMR446 s možností použití ve většině států Evropy. U nás je bezplatný a volný provoz upraven Všeobecným oprávněním č. VO-R/3/07.2005-16 k využívání radiových kmitočtů a k provozování zařízení PMR446 vydaným Českým telekomunikačním úřadem.

* Okamžité spojení s více stanicemi.
* Vyzváněcí (upozorňovací) tón.
* ROOM Monitor - sledování provozu v místnosti. Obdoba funkce \"dětské chůvičky\"
* Jednoduché intuitivní ovládání.
* Široká nabídka příslušenství.
* Vysílání ovládané hlasem (VOX) - obdoba Hands-Free.
* Monžnost nastavení prioritního kanálu a možnost Scanování prioritního kanálu.
* Nastavitelný režim šetření baterií.
* Paměť pro nastavené kanály.
* Možnost napájení buď originálními NiMH nabíjecími bateriemi, nebo jakýmikoliv 4 bateriemi AAA velikosti.
* Doba provozu - 20 hodin (AAA baterie)*, 14 hodin (NiMH baterie) při 5/5/90 cyklu. *)kvalitní AAA alkalické baterie.

Snadná obsluha
Snadno čitelný a velmi kontrastní displej s informačními ikonami.
Poloprofesionální provedení
Moderní design z velmi odolného polykarbonátu.
Pevná a spolehlivá
Testována simulací 5-ti letého provozu, voděodolná a obstojí i při otřesech a nárazech. Použitelná všude, kde potřebujete.

Dostupnost zboží: skladem v kamenné pobočce
K dispozici na pobočce: Pardubice; Hradec Králové; Praha 9; Most
Původní cena: Kč 3 230
Naše cena: Kč 2 613 bez DPH