Touratech Travel event18. Května 2009Tak tentokrát to byla vážně paráda. V sobotu nás roadbook zavedl kolem komína na Mnichovickou motocrossovou trať plnou bahna. Tady už kluci z TT vyznačili mlíkem šlapačkovou dráhu a po rozjížďkách a lehkém tréninku následoval libový gulášek z polní kuchyně US armády. Martin macek v exhibici protáhl po trati WRko, Tomášovu BMW obludu a KTM 990 R ze stánku Race tool.

No nic, jen sem si rikal co tady dělám, ten člověk si s tim dělá co chce, fakt mazec. S žaludky plnými kuláše pak Milda vyhnal 14 přihlásivších se sebevrahů na trať vylepšenou hlubokým brodem, trialovou pasáží na 15 cm jílovitého bahna mezi stromy a mazlavým výjezdem, kde se ze sportu individuálního stával sport teamový. Motorky se tahaly i po válcích. No moje KTM to s pomocí jednoho tlačiče nakonec vydrápla. Tak jako u šlapaček, počítali se odšlápnutí a pády. Já lehnul 4x! Takže z toho bylo krásné 12té místo hned za pánem co trénuje repre (pan Hejník z KTM). Večer pak v kempu u Vltavy proběhla rychlá prezentace firem nabízejících hadry Ruka, navigace a jiné ptákoviny. No a pak promítl Filip Vébr fotky z Mongolska, Franta si střihnul Irán (s velkým ohlasem), Ode pustil Himalayo a kolem půlnoci jsme usínali u loňské Albánie. Takže Roadodendron zase o něco známější.
Dokola kolem, fakt povedenej víkend, mám koleno stažený bandáží (ano při jednom pádu jsem nechal nohu pod nulltady a ještě otočenou dozadu... dal jsem si Rybovo koleno) ale su spokojenej jako sviňa. Více fotek ve FOTKÁCH.