GPS TRASY CHILLE - BOLÍVÍE

Ze Santiaga de Chille do Uyuni, na pobřeží solného jezera. Ultimátní terénní trasa, tažená mimo civilizaci po okraji pouště Atacama, mezi jihoamerickými vulkány. Velmi náročná, převážně (90%) terénní. Nezbytnou nutností je dostatek paliva a proviantu, civilizace se dotknete jen vyjímečně. Sever trasy projet autem (Land Cruiser) a projíždí skutečné skvosty altiplana. Zbytek je směs doporučení ostatních cestovatelů a vlastního pátrání v satelitních mapách. byla plánována pro motorku s plnou náloží a spolujezdcem, rozhodně ale není snadná. Z Uyuni je možné pokračovat po již značených cestách až k jezeru Titicacca, nebo se vrátit po pobřeží pacifiku zpět do Santiaga.

GPS trasy Maroko II jaro 2011

Nově vytvořené trasy srz nejzajímavější místa Maroka. Je to kolekce posbíraná od různých věhlasných cestovatelů, včetně Tomáše Kocandy z jeho objevitelských cest Marokem (trasy podle Sahara owerland 4x4). Vše upraveno tak aby byla cesta tažena po tzv Vyhlídkových cestách, doplněno o vlastní offroadové části na okaji Sahary s místy, kam se moc lidí nepouští (není to dáno náročností povrchu, ale třeba nedostatkem benzínových pump, případně faktorem strachu z nových tras).
Trasa nebyla osobně projeta a plánuju jí na jaro 2011. Každopádně nikoho nenechá na holičkách. Je rozdělena na jednotlivé etapy navazující na sebe a je možné si vybírat jen jednotlivé úseky. Vše ve formátu GPX pro Garmin.

GPS trasy Rumunsko 2010

Ze Satu Mare, což je první město za maďarskejma hranicema až do Santa Heleny v Banátu a zpět do Oradey. 50:50 silnice a terén. Silnice spíš vedlejší. Terén podle počasí, některé úseky v bahně poměrně náročné, ale žádná vražda. Průměrně zkušený jezdec dá vše s prstem v nose. projet, vyzkoušeno a mohu vřele doporučit. Asi to nejzajímavější z Rumunských hor.
Sáhnete klepnutím pravou myší - uložit jako... v případě po stažení přejmenovat koncovku na .zip a rozbalit. Ale mělo by to fungovat normálně. Trasy jsou ve formátu GDB - garmin mapSource pro mapu ro.a.d. která je fakt geniální a přesná.

GPS trasy Tunis 2009

To nejzajímavější z Tunisu pokud máte cestovatelsky terénní ambice a nechcete se jen zakopávat na sahaře s lehkou kroskou. Z hlavního města k Jughurtově hoře u Alžírských hranic, přez solné jezero, vesnici Star Wars po etapě rally Dakar do oazy Ksar Ghillane. Odtud k podzemním městům okolí Matmaty, amfiteátr v El Jem a zpět do Tunisu.
Za 10 dní v pohodě zvládnutelná trasa, středně náročná. 60% terén, sjízné pisty, sem tam nějaká dunka. Doporučuju trasy v oklí Matmaty, krásná pista a šotolinový přejezd hor.
Projeto, vyzkouseno, paráda. Mapa Tunisia V11. Funguje a je přesná. Trasy ve formátu GPX pro Garmin

Logo Iranman!

Tiskove PDF s logem v krivkach.

Stahnete s klepnutim na prave tlacitko mysi - stahnout jako - a ulozte si to kam chcete. Tak se to stahne regulerne. Jinak uvidite jen zmet pismen a cisel

Logo Roadodendron pdf

Logo Roadodendron ve formatu PDF

OAKORDOVANÝ PÍSNÍK

Abraxas, Buty, Clapton, Cure, Frusciante, Ivan Hlas Horkýže slíže, Chinaski, Petr Kalandra, Katapult, Jiří Korn, Jana Kratochvílová, John Lenno, Lou Reed, Lucie, Manu Chao, Mňága a Žďorp, Morcheeba, Richard Muller, Monika Načeva, Nerez, Jaromír Nohavica, Pink Floyd, Karel Plíhal, Iggy Pop, Ready Kirken, Red Hot Chilli Peppers, Petr Skoumal, Smashing Pumpkins, Traband, Tři sestry, Xavier Baumaxa.

Stahnete s klepnutim na prave tlacitko mysi - stahnout jako - a ulozte si to kam chcete. Tak se to stahne regulerne. Jinak uvidite jen zmet pismen a cisel.

Obal DVD Last Romantics Tour

Stahnete pravym tlacitkem - ulozit jako - pripadne prepiste koncovku stazeneho souboru na pdf. No proste jako vzdycky, trochu to blbne, ale funguje.

Plná moc k převozu motorky

doc

Samolepka albania heroes PDF

Logo expedice Albania Heroes ve formátu PDF

SAMOLEPKA Free Tibet

Jsou to 4 totožné samolepky velikosti cca CZetky vyřazené na A4. Doporučuji zakoupit v Copy General samolepicí fólii do lejzrovky a na ní to vytisknout.

Stahnete s klepnutim na prave tlacitko mysi na název - stahnout jako - a ulozte si to kam chcete. Tak se to stahne regulerne. Jinak uvidite jen zmet pismen a cisel.

SAMOLEPKA Na AUTO Africa Twin Driver

Stahnete s klepnutim na prave tlacitko mysi - stahnout jako - a ulozte si to kam chcete. Tak se to stahne regulerne. Jinak uvidite jen zmet pismen a cisel. Pak jmeno souboru upravte tak, aby koncilo koncovkou .pdf

SAMOLEPKA ROADODENDRON

samolepky klubu

Slepovačka R1 a Vmaxe ála ABC

Stahnete s klepnutim na prave tlacitko mysi - stahnout jako - a ulozte si to kam chcete. Tak se to stahne regulerne. Jinak uvidite jen zmet pismen a cisel.