Tunisia 2009

Tři chlapi, tři KTM, tři sračky, spousta piv, deset dní v africe. Krátký podzimní výpadek do dun Sahary po stopách římanů a Dakaru.
http://www.youtube.com/watch?v=XKdx-V91qlM

KOLEKCE ROADODENDRON MOTOROUTE

Hlavní trháky z naší kolekce lze zakoupit v DVD shopu časopisu MotoRoute. U každého dobrého stánkaře!
Vyšné Vlkodlaky a Albánia Heroes za směšných 160 Kč, Himalayo Enfieldmo a. Igorova cesta do Tokya za 240 Kč. Objednávat můžete i na eshopu: http://www.motoroute.cz/kategorie/dvd.aspx , nebo na tel.: +420 571 161 285, případně na emailu: hamsik@motoroute.cz

ukázka filmu

ENDUROŠKOLA

Instruktážní film vyrobený pro Enduroškolu Mildy Holého. K dostání v prodejně Touratech, nebo na www.enduroskola.cz
Jezděte jako Roadodendron!
http://www.youtube.com/watch?v=M5NybXZ4jy0

IRANMAN


Film z poslední expedice Roadodendonu je zde! Po slavnostní premiéře v kině Aero se dostává do distribuce tradičně prostřednictvím časopisu Motoroute.
Šestt strojů, šestm mužů a tentokráte i šest žen! Horama Kurdistánu, pouští vnitrozemí i městským provozem. Perla persie Írán. Květen 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=LVzH0PBWPGY

ukázka filmu

LAST ROMANTIC TOUR 2010


Voněli benzínem a travou. Pravá chlapská romantika uprostřed hvozdů rumunského Banátu. Tradiční složení enduro sekce Roadodendronu v dalším zábavném kusu.
watch:
http://www.youtube.com/watch?v=SFQH-YmVC1o

ALBANIA HEROES

Roadodendron poprvé v kompletní hvězdné sestavě. Albánie je tím pravým cílem, kde můžete v evropě na motorce zažít zcela neevropské zážitky. Bunkry, neskutečný offroady, fantastický jídlo, úžasný lidi, překrásná krajina. 14 dní v tomhle ráji na zemi zachycuje žhavá novinka z dilny Roadodendronu!
červen 2008

ukázka filmu

vyšné vlkodlaky

Rumunsko se stává profláklou motorkářskou destinací. Praštěná architektura, super nadupaná dechovka a hlavně stovky kilometrů polňaček a kozích stezek. To je skvělej důvod se tam vydat!!!!
červen 2007

ukázka filmu

himalayo enfieldmo

Dnes již kultovní motorkářský biják. Vydejte se s partou kamarádů zdolávat nástrahy indického Himálaye na legendárních motocyklech Royal Enfield. Věnováno Lumíru Gáškovi, pro kterého se tato expedice stala cestou poslední.
srpen 2005
Bronz na mezinárodním filmovém festivalu outdoorových filmů v Praze 2006
Grand Prix World film 2009

ukázka filmu

praha - tokyo

Neskutečná cesta známého motorkáře Igora Brezovara. Na svém otřískaném a přetíženém BMW 1100 se vydal z centra Prahy přez balkán, Turecko, státy bývalého SSSR, Mongolsko až do Japonska.

ukázka filmu

Z Chille do Ekvádoru


Výprava Tomáše Špačka a jeho tří kamarádů napříč jižní amerikou. Z Buenos Aires na jih k hranicím Chille. Altiplánem přez solná jezera a aktivní sopky do Bolívie. Přez Peruánské andy až do tropického Ekvádoru. Precizní kamera, birlantní zvuk a hlavně neskutečnej zážitek!

ukázka filmu

jižní afrikou za 28 dní

Tentokráte pro změnu nemotorkářská výprava Jihoafrickou republikou, Namíbií, Botswanou a Zimbabwe. Divoké safari, 300m vysoké duny Namibské pouště, delta Okavanga, Viktoriiny vodopady, divoký rafting na Zambezi a mnohem víc.

ukázka filmu

xl rallye 2005 - podzim

Podzimní klání XL mastodontů v tradiční režii BMW klubu Praha. Bahno, pot a slzy. Nenechte si ujít!

ukázka filmu

xl rallye 2006 - jaro

Další ze série XL závodů vás tentokráte zavede do okolí města Sázava. Usaďte se do sedaček, přidejte pyn reprákům a vystřelte vpřed.

ukázka filmu

xl rallye 2007 - jaro

Tradiční záznam z oblíbené XL rallye. Tentokrát v edici ULTIMATE BIKE COLECTION! Jako bonus další dva motorářské filmy!!! Omezená edice!

ukázka filmu

XL rallye 2007 - podzim

Bahenní lázně XL rallye v tradičním formátu. Jako bonus krátký záznam z podzimní XL rallye 2006!!

ukázka filmu