LAST ROMANTICS TOUR 201030. Dubna 2010


Od 19.6. do 27.6. Odjezd teda vlakem z Praglu v patek 18.6. vecer. Tak tohle je termín LAST ROMATICS TOUR do našeho oblíbeného Rumunska. Vede to Vrba, stinový vedouci Franta, kterej plánue trasu. Asi bude Banát a hory okolo. Ale to je zatím tajný. Kazdopádně filmový ambice jsou ukrytý v rockový muzice.


Průběžné informace:
4.
Jeblo mi v zádech (Hynek) a Alda má po potápění v Chorvatsku stejnej problém. Naše účast je tím lehce ohrožena. Léčíme to chlastem a hřejivejma náplastma. Ve čtvrtek jdu na rehabku, tak snad to klapne. Všichni ostatní se zdají být ready.
3.
K výpravě se na poslední chvíli přidal ryba a Instruktor. Vezmou to s Robem dodávkou do Brniska a pak udou pokračovat s moravskou enklávou. Tak už jsme skoro všichni!
2.
Sestava se již doufejme ustálila a je mi ctí konstatovat že jede téměř celá enduro sekce ve složení:
Franta, Vrba, Rosa, Hynek, Rob, Vašek a Alda. Takže slušnej zájezd. Ladíme proviant a kdo s kým a jak. Tradičně berem 4 kamery (z toho 2 na helmu) a vtipu plnej batoh.
1.
Udělal jsem trasy v MpaSource a jsem uplne unesenej jak paradne dokaze mapovy softwate obtahovat polnacky presne podle zadani kvality - nekvality cest. Par ukazek trasy ať máte představu kudy se jede a několi detailů pro ukázku prutální přesnosti tras. Tak se těším jak malej.
odkazodkazCelková trasa rozdělená do dvou částí


Detaily první části.


Detaily druhé části.


Detaily některých úseků pro ukázku brutální přesnosti tras. Tak snad tomu bude tak i v realu.