ALL YOU CAN EAT - Bělá pod Bezdězem11. Října 2010Panove, to vcerejsi jezdeni bylo fakt mimoradny. Diky Martinovi, kterej nas tam protah a pockal na nas i kdyz jsme prijeli o hodinu a pul pozdeji, nez jsem mu avizoval.Franta:
Na jednom miste je hlubokej pisek i piskovy cesty, bahnity cesty a kaluze s pul metrem vody, vyjezdy (nebo sjezdy, podle toho jak tam clovek prijede) i lesni cesty, kde se da jet docela svizne. Pokud se clovek chce ucit a vybrusovat, je tahle lokalita rozhodne jednou z nejlepsich v Cesku. A zadny debilove, ktery by vyhrozovali poldama, protoze si zrovna nekde u cesty stavej strelnici, aby si mohli hrat na vojacky, jako je to v obcas v Milovicich.

HyneKTM:
Ačkoli moje Karoo už dávno nevypadají jako terénn guma, přez to jsem řval nadšením. Písek alá Pustina Bledowska, jen o něco lépe sjízdý (nebo že bych se tak vymakal a přišlo mi to lehčí?) No OK tak asi jako v Tunisu, no prostě spousta zábavy a pády do měkýho. Lesní cesty, kde se dalo letět osum pětek a uhejbat kamenům od Jírovýho drapáku. Hluboký louže fungující jako bahnitá myčka a ty fantastický pláně kolem dokola. No prostě co si přát víc. Rozhodně jsem tu nebyl naposled. Jen doufám že si z toho nějakej pitomec neudělá golfový hřiště.