ContourHD kamera Vholdr


Novinka mezi digitálními kamerami na helmu. Jednoduché záznamové zařízení s extrémním úhlem záběru a záznamem v HD! Cena je přitom zhruba poloviční než VIO. nemá sice náhledové zařízení, každopádně testy vypadají velice příznivě. Zdá se že doba přezbrojení na HD formát se nezadržitelně blíží!


První HD kamera na helmu. Záznam obrazu v rozlišení 720p při 30 snímcích za sekundu. Úhel záběru 135 stupňů. Odolné tělo zkonstruované z duralu.

ContourHD je první HD kamera na helmu umožňující záznam videa v HD - rozlišení 720p při 30 snímcích za sekundu. Kompaktní design. ContourHD je velmi jednoduše ovladatelná odolná kamera.

pecifikace:
Záznam v rozlišení 1280 x 720 (16:9) při 30 fps (snímků/s) nebo v SD reřimu 858 x 480 při 60 fps
Úhel záběru 135° (v HD režimu)
Kompaktní design, žádné kabely - konstrukce \"vše v jednom\" poskytuje maximální volnost pohybu
Dvojice zaměřovacích laserů umožnuje po aktivaci správné nastavení horizontu (rotace snímače až o 192°)
Vylepšený procesor zpracování obrazu, řízení expozice a vyvážení bílé a optimalizace pro rychle se měnící světelné podmínky. Výsledkem je věrnější podání barev a ostrost obrazu i při náročných scénách - např. rychlém pohybu v lese
Velmi odolné tělo zkonstruované z duralu, tepelně upraveného kompozitu a gumy odolává prachu, blátu a sněhu
Velmi jednoduché ovládaní jedním přepínačem - posunutí jezdce dopředu spustí nahrávání, posun zpět nahrávání ukončí a uloží jeden video klip (soubor)
Indikace vybití baterie a volného místa na kartě pomocí LED na zadní straně (barevně ve 3 úrovních - 100-66%, 66-33%, 33-0%)
Výměnná baterie (extra baterie k dispozici jako volitelné příslušenství)
Možnosti uchycení: držák na přilbu (a další ploché předměty jako nádrž motorky, karoserie auta, sklo), držák na brýle a volitelně další držáky (na řidítka a universální na přilbu s průduchy, batoh apod.). Uchycení pomocí kolejnic na straně kamery, do kterých se zasouvají držáky

Domovské stránky výrobce:
www.vholdr.com/contourhd/overview

Český prodejce:
www.sportkamery.cz/ContourHD.html

Ukázky:
http://blog.sportkamery.cz/search/label/ContourHD%20video
http://www.vholdr.com/contourhd/videos